Проект «Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні» виконується в рамках Угоди про партнерство та співпрацю між Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Університетом вивчення прикладного менеджменту Hochschule der Wirtschaft für Management за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Енергетична ефективність України. Кращі проектні ідеї [електронне видання] : Проект “Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні” / Уклад.: С.П. Денисюк, О.В. Коцар, Ю.В. Чернецка. – К. : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2016. – 79 с.

Інформаційна картка проекту

Повна назва проекту:Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні
Тривалість проекту:8 місяців, 01.03.2016-31.10.2016
Донор:Міністерство закордонних справ Німеччини
Напрям співпраці:Спільна підготовка та проведення освітньої програми підвищення кваліфікації з енергетичного менеджменту
Координатор проекту (грантхолдер):
Організація:Hochschule der Wirtschaft für Management (HdWM), Університет вивчення прикладного менеджменту
Відповідальні особи:Майкл Нагі
Президент HdWM, доктор наук, професор,
керівник проекту з німецької сторони
Тел.: +49 (0) 621 490 712-12
E-mail: michael.nagy@hdwm.de

Озер Пінар
Координатор проекту
Тел.: +49 (0) 621 490 712-23
E-mail: oezer.pinar@hdwm.de

Виконавчий партнер в Україні:
Організація:Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»,
Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Відповідальні особи:Денисюк Сергій Петрович
Директор ІЕЕ, д. т. н., професор,
керівник проекту з української сторони
Тел.: +38044 204 8514
E-mail: spdens@ukr.net

Чернецька Юлія Валентинівна
Координатор проекту
Тел.: +38044 204 8607
E-mail: j.chernetska@ukr.net

Основна мета проекту – спільна підготовка та проведення програми підвищення кваліфікації за напрямком «Енергетичний менеджмент» для керівних співробітників комунальних підприємств України, представників обласних державних адміністрацій та міськвиконкомів, які забезпечують формування та реалізацію державної політики у сфері підвищення енергетичної ефективності області (міста) в усіх регіонах України.

Навчальною програмою передбачено проведення чотирьох дводенних семінарів на базі університетів-партнерів, відвідування німецьких енергетичних підприємств «RWE» та «GKM Großkraftwerk Mannheim». Участь у семінарах є безкоштовною, витрати на проїзд і проживання учасників будуть також відшкодовані за рахунок проекту.

Відбір учасників проекту відбуватиметься на конкурсній основі (див. Порядок проведення конкурсного відбору). Учасниками стануть кандидати, що представлять на розгляд журі найкращі проектні ідеї щодо підвищення енергетичної ефективності своєї області (міста).

Після завершення семінарів ІЕЕ Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» співпраці з HdWM розробить посібник з інформацією про проектні ідеї переможців відбору.