Проект EnergyWare – Енергетична ефективність складських приміщень у ланцюгах морських поставок, реалізується за підтримки програми співпраці для країн східного партнерства (IncoNet EaP) і координується Німецьким аерокосмічним центром (DLR). Це один із двосторонніх грантів програми IncoNet EaP, спрямований на формування нових кластерів наукових установ, що спільно прийматимуть участь у європейській програмі досліджень «Горизонт 2020».

Детальніша інформація про грант за посиланням: http://www.inco-eap.net/en/401.php.

Інформаційна картка проекту

Коротка назва проекту:EnergyWare
Повна назва проекту:Енергетична ефективність складських приміщень у ланцюгах морських поставок
Тривалість проекту:9 місяців, 15.01.2016-14.10.2016
Донор:Європейський Союз
Напрям співпраці:Спільна підготовка проектної пропозиції у програмі «Горизонт 2020»
Координатор проекту (грантхолдер):
Організація:Університет Бремена
Учасники:
 Ханс-Дітріх Хаасіс
Професор кафедри морського бізнесу та логістики, керівник групи
Тел.: (0421) 218 66760
E-mail: haasis@uni-bremen.de

Ірина Довбіщук
Професор кафедри морського бізнесу та логістики, координатор проекту
Тел.: (0421) 218 66766
E-mail: dovbischuk@uni-bremen.de

Співвиконавці в Україні:
Організація:Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського»
Учасники:Денисюк Сергій Петрович
Директор ІЕЕ, д. т. н., проф., керівник групи
Тел.: +38044 204 8514
E-mail: spdens@ukr.net

Коцар Олег Вікторович
Директор Центру підготовки енергоменеджерів,  к. т. н., доц.
Тел.: +38044 204 8607
E-mail: kovpers@ukr.net

Чернецька Юлія Валентинівна
Асистент кафедри електропостачання ІЕЕ
Тел.: +38044 204 8607
E-mail: j.chernetska@ukr.net

Організація:Одеський національний морський університет (ОНМУ)
Учасник:Баришникова Віра В’ячеславівна
Тел.: +38050 6672592
E-mail: vera.b@mail.ru

Основна мета проекту EnergyWare досягнення переваг міжрегіональної наукової, технологічної та інноваційної взаємодії між інституціями з Німеччини та України: Кафедрою морського бізнесу і логістики (Університет Бремена) та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту (Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського») спільно з Одеським національним морським університетом. Обрані установи мають намір зосередити увагу на суспільному виклику, що охоплює дві важливі галузі, а саме ефективне використання енергії в складських приміщеннях та оптимізація логістики у ланцюгах морських поставок.

Відповідно до тематичної спрямованості проект охоплює: організацію заходів з нарощування потенціалу для підтримки обміну інформацією між партнерами (1), визначення та вибір інших європейських партнерів у проектний консорціум на основі двосторонніх науково-дослідних мереж (2), спільне розроблення заявки на конкурс програми «Горизонт 2020» EE-15-2017 “Інституційний розвиток для практичного впровадження енергоефективних заходів у промисловості та сфері послуг».