Форум буде організований Агентством геологічної служби та Державним агентством з використання надр при Міністерстві екології та природних ресурсів 26-27 жовтня 2023 року. Основна мета форуму – продемонструвати сучасні та потенційні можливості Азербайджану в галузі гірничої справи та геології на міжнародній арені, обмінятися досвідом у цих сферах, налагодити комунікацію та створити та розвивати партнерство.

На цьому форумі виступлять фахівці і геологи в галузі гірничої справи з багатьох країн світу, що дасть можливість обмінюватися досвідом з сучасних тенденцій, нових технологій і використання міжнародної методології в їх застосуванні. Крім того, форум відіграватиме важливу роль у адаптації гірничодобувної промисловості Азербайджану до нових підходів у світі.

Крім того, на форумі будуть розглянуті такі теми, як інвестиційні тенденції та звітність у гірничій промисловості, нові методології та концептуальне моделювання в геологорозвідці, а також вплив на навколишнє середовище гірничодобувної промисловості. Участь у форумі візьмуть представники понад 30 країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *