Під керівництвом директора НН ІЕЕ Оксани Вовк та керівника лабораторії TU Dresden, WISSENSARCHITEKTUR Laboratory of Knowledge Architecture Пауля Стадельгофера відбулася робоча нарада над створенням спільних заявок для участі в проекті Горизонт Європа U_CAN – Towards Ukrainian Carbon Neutral Cities.
U_CAN – Towards Ukrainian Carbon Neutral Cities пропонує допомогти регіонам міст, дослідникам, місцевій владі, бізнесу та представникам громад в Україні в досягненні перелічених результатів. Проект має відповідати ключовій меті місії Європейських кліматично нейтральних і розумних міст (CNSC), представляючи деякі з місійних міст як партнерів для експериментальних та інноваційних центрів для досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року. Він також має започаткувати зв’язки вздовж ліній «побратими» як спільні зусилля між українськими містами та іншими містами ЄС.
Метою U_CAN є створення міждисциплінарної мережі зацікавлених сторін для підтримки громадського, приватного та економічного секторів українських міст у відповідній адаптації ініціатив до зміни клімату. Він пропонує об’єднати різних партнерів ЄС з українськими містами-партнерами, щоб підтримати зусилля зі скорочення викидів парникових газів у всіх сферах реконструкції, обмінюватися найкращими практиками та створити мережу обміну знаннями для створення синергії в діалозі ініціатив із захисту клімату в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *