Програми

HORIZON 2020

Горизонт 2020 – нова програма ЄС з досліджень та інноваційної діяльності. Вона триватиме з 2014 року до 2020 року з загальним бюджетом близько 70 млрд євро.

ERASMUS+

Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що охоплює освіту, професійну підготовку, молодіжну політику і спорт

SIU ‑ Eurasia Programme

Норвезький центр міжнародного співробітництва в галузі освіти (SIU) – це норвезьке державне агентство, що сприяє розвитку міжнародного співробітництва на всіх рівнях освіти. SIU розташований в місті Берген, Норвегія.

Fulbright

Програма імені Фулбрайта — програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки, спонсорується Державним департаментом та посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Засаднича ідея програми — взаємодія та взаєморозуміння; ґрунтується на пізнанні та повазі до розмаїтого світу.

DAAD

DAAD – Німецька служба академічних обмінів – одна з найбільших у світі організацій у галузі освіти, що забезпечує мобільність студентів, аспірантів і викладачів, і надає можливість талановитій молоді усього світу пройти наукове стажування або підвищити кваліфікацію у Німеччині. 

Erasmus Mundus

Програма студентського обміну, створена Європейським союзом із метою підвищення мобільності європейських студентів і підвищення якості вищої освіти за рахунок фінансування академічного співпраці із країнами, що не входять до Європейського Союзу.

ТЕМРО

Проект «Темпо» заснований в 2012 році за підтримки та у повній співпраці з Європейським Союзом, в межах освітньої програми Erasmus Mundus. Його мета – дати можливість усім бажаючим студентам та аспірантам поїхати на стажування до одного з університетів Італії, Іспанії чи Португалії.

EUROEAST

EUROEAST – проект з академічної мобільності для студентів, аспірантів, викладачів, які бажають навчатися, проводити дослідження або стажуватися в університетах країн Європейського Союзу та країн СНД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *