Наука заради миру і безпеки (2024) Глобальна енергетична, екологічна та кібербезпека

8-16 октября 2024 года в Будапеште (Венгрия), в Будапештском университете технологий и экономики (BME)

Інститут перспективних досліджень «Розвиток потенціалу нового покоління науковців у сфері енергетичної безпеки та кліматичної нейтральності» – це тижневий інтенсивний навчальний курс для молодих науковців, які займаються питаннями екологічної (кліматичної), енергетичної та транспортної безпеки. Основною метою заходу є залучення професійних експертів та молодих науковців у сфері транспортної, енергетичної та екологічної безпеки, а також підвищення рівня знань та кваліфікації майбутнього покоління у вищезазначених сферах.
Це інтенсивний навчальний курс, який буде організований спільно представниками Наукової асоціації машинобудування (Угорщина) та КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна). Захід відбудеться в Будапешті на базі Будапештського університету технологій та економіки протягом 8-18 жовтня 2024 року. Організатори зберуть 15 видатних спікерів з країн НАТО (Угорщина, Словаччина, Чехія, Туреччина, Нідерландів, Іспанії, Литви, Польщі) та країн, що не є членами НАТО (Україна), які прочитають свої лекції для близько 50 молодих науковців, що займаються питаннями екології та молодих вчених, які займаються питаннями екологічної (кліматичної), енергетичної та транспортної безпеки. Також планується проведення панельної дискусії для доповідачів, яка слугуватиме платформою для обговорення актуальних тем заходу та напрацювання ефективних пропозицій і рекомендацій щодо вирішення проблемних питань у своїх країнах та громадах.